اقامت دائم چک

اقامت دائم چک

 

برای مهاجرت به کشور چک و دریافت اقامت کشور چک روش های گوناگونی از قیبل اخذ اقامت چک از طریق کار ، اخذ اقامت چک از طریق ازدواج ، اخذ اقامت چک از طریق تحصیل ، اخذ اقامت چک از طریق سرمایه گذاری و ... وجود دارد . سرمایه گذاری در چک یکی از روش های دریافت اقامت دائم چک است .

 

 

اگر فردی در کشور چک سرمایه گذاری نماید ، پس از گذشت مدت زمان 8 سال از سرمایه گذاری او در کشور چک فرد می تواند اقامت دائم چک را کسب نماید . البته در طول این 8 سال سرمایه گذار باید بدون وقفه در کشور چک اقامت داشته باشد . البته این امکان وجود دارد که سرمایه گذار برای مدت کوتاهی از قبیل چند روز در تعطیلات و ... کشور چک را ترک نماید .

 

اقامت دائم چک مدارک لازم جهت درخواست اقامت دائم چک

مدارکی که برای ارائه درخواست اقامت دائم چک مورد نیازند به شرح زیر می باشند .

  • پاسپورت متقاضی دارای حداقل اعتبار 1 سال
  • عکس گذرنامه ای متقاضی 3 قطعه
  • یک عدد پاکت نامه آدرس دار با تمبر
  • مدارک اثبات تمکن مالی که شامل پرینت حساب بانکی که دارای حداقل 5000 دلار باشد .
  • مدارک مرتبط با محل اقامت متقاضی در کشور چک
  • گواهی عدم سوء سابقه متقاضی از پلیس کشور چک
  • دریافت گواهی عدم سوء سابقه متقاضی از کشور خودش

 

اقامت دائم چک شهروندی کشور چک

برای درخواست شهروندی کشور چک براساس 8 سالی که به عنوان سرمایه گذار در کشور چک اقامت داشته اید باید ویزای اقامت طولانی مدت خود در چک را ارائه دهید . شما باید تمام مدارک لازم را به علاوه درخواست خود را به سفارت محلی چک تحویل دهید . ممکن است مدارک بیشتری از شما درخواست شود که باید همه آن ها را ارائه دهید . سپس درخواست شما بررسی می شود و تایید یا عدم تایید درخواست شما اعلام می شود . ممکن است  پس از گذشت 180 روز نتیجه آن اعلام شود .   

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151