آشنایی با سفارت چک

آشنایی با سفارت چک

 

کشور چک در اروپای مرکزی واقع است و شهر پراگ پایتخت آن می باشد . برای دریافت ویزای چک افراد باید به سفارت کشور چک مراجعه نمایند . برای وارد شدن به کشور چک باید حتماً ویزای این کشور را تهیه نمایید . کشور چک در تهران سفارت دارد . بنابراین می توانید به سفارت چک مراجعه نمایید و اقدام به تعیین وقت و دریافت ویزای چک نمایید . در ادامه به معرفی و آشنایی با سفارت چک می پردازیم .

 

 

آدرس سفارت چک در تهران به شرح زیر می باشد .

نشانی سفارت چک : تهران – فرمانیه – خیابان بوستان – کوچه نسترن – شماره 36

ساعات کاری سفارت چک در روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 می باشد . بخش کنسولی سفارت چک هم در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه  از ساعت 9 تا 12 خدمات لازم را برای مراجعین خود ارائه می کند .

 

افرادی که برای دریافت ویزای کوتاه مدت از قبل وقت گرفته باشند باید در روز یکشنبه از ساعت 9 تا 12 به سفارت چک برای پرداخت هزینه ویزا اقدام نمایند و پس از تعیین وقت جهت تصدیق مدارک و اسناد و اطلاعات هویتی خود به سفارت مراجعه  نمایند .

افرادی که برای دریافت بلند مدت و متقاضیان اخد اقامت از قبل وقت گرفته باشند باید در روز یکشنبه از ساعت 9 تا 12 به سفارت چک جهت پرداخت هزینه ویزا اقدام نمایند و پس از تعیین وقت جهت تصدیق مدارک و اسناد و اطلاعات هویتی خود به سفارت مراجعه  نمایند .

 

افرادی که همه مراحل دریافت ویزا را انجام داده اند و منتظرند که تصمیم نهایی برای تایید یا عدم تایید دریافت ویزا گرفته شود دارای اولویت می باشند و در ساعت 9 تا 9:30 باید به سفارت مراجعه نماید .

لازم به ذکر است که افراد باید ترجمه مدارک خود را به زبان چکی و یا زبان انگلیسی به سفارت ارائه نمایند .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سفارت چک می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151