شهر پراگ

شهر پراگ

شهر پراگ

شهر زیبا و دیدنی پراگ ، پایتخت جمهوری چک است که در شمال غربی این کشور ، روی رودخانه ولتاوا بنا شده است. پراگ بزرگترین شهر چک و 14 امین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است و دارای 10 بخش میباشد که بخش 1 ، قدیمی ترین و دیدنی ترین بخش آن میباشد.
شرایط آب و هوایی
آب و هوای این شهر معتدل است ، تابستان هایی گرم و زمستان هایی سرد دارد. از اواسط ماه نوامبر بارش برف شروع میشود و تا اواخر مارس ادامه دارد. در تابستان دمای هوا حدود 25 درجه میباشد و شب هایی خنک دارد.
جاذبه های گردشگری
پراگ جزو زیباترین شهرهای دنیا میباشد و هرساله گردشگران زیادی برای بازدید به این شهر سفر میکنند. پراگ به شهر پل ها و برج های طلایی معروف است و از جمله مکان های دیدنی و معروف آن میتوان به قلعه پراگ ، پل چارلز ، تالار شهرداری ، ساعت نجومی ، موزه ملی و... اشاره نمود.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در چک با مشاورین آتیه آفرینان تماس بگیرید. 22226777-021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151