شهر برنو

شهر برنو

شهر برنو

برنو دومین شهر بزرگ چک در جنوب شرقی این کشور واقع شده است و با شهرهای پراگ ، براتیسلاوا ، وروتسواف ، بوداپست و کراکوف مرز مشترک دارد. این شهر با آب و هوای اقیانوسی دارای خط مرزی است و از این رو زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم دارد. برنو با 12 خط تراموا ، 13 خط اتوبوس برقی ، 40 خط اتوبوس و 11 خط شبانه یکی از با کیفیت ترین شهرها در زمینه حمل و نقل میباشد.
فستیوال آتش بازی هر سال در ماه ژوئن در این شهر برگزار میشود که یکی از بزرگترین جشنواره های اروپا به حساب می آید. نمایشگاه بین المللی برنو نیز یکی از بزرگترین نمایشگاههای اروپا میباشد. قدیمیترین ساختمان تئاتر اروپای مرکزی در برنو واقع شده است و این شهر پیشینه زیادی در زمینه تئاتر دارد.
شهر برنو در دو دهه اخیر به یکی از شهرهای مهم آموزشی و آکادمیک در اروپا تبدیل شده اشت و دارای 7 دانشگاه است که شامل دانشگاه ماساریک(دومین دانشگاه بزرگ چک) ، دانشگاه فنی برنو ، دانشگاه مندل ، دانشگاه دامپزشکی و داروسازی برنو ، آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی یاناچک ، دانشگاه دفاع و دانشگاه بین المللی تجارت میباشد.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در چک با مشاورین آتیه آفرینان تماس بگیرید. 22226777-021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151