جاذبه های توریستی پراگ

جاذبه های توریستی پراگ

جاذبه های توریستی پراگ

شهر پراگ جزو زیباترین شهرهای جهان است که هر ساله توریست های زیادی برای بازدید به این شهر سفر میکنند. در زیر به چند مکان دیدنی و تاریخی این شهر میپردازیم :
قلعه پراگ : شامل کلیساها ، کاخ ها و باغ های زیادی است که به عنوان بزگترین قلعه تاریخی در گینس به ثبت رسیده است. از این قلعه سالیان طولانی به عنوان اقامتگاه حاکمان چک مورد استفاده قرار میگرفت و تاکنون چندین بار ساختمانهای آن بازسازی شده اند.
پل چارلز : این پل به دستور چارلز چهارم ساخته شد و به پل سنگی و پل پراگ معروف است. این پل 620 متر طول دارد و توسط 30 مجسمه سبک باروک کناره های پل تزیین شده است. پل چارلز پیاده روی بزرگ و سنگ فرشی است که سه منطقه شهر قدیم ، شهر کوچک و محله قلعه را به هم وصل میکند.
موزه ملی چک : این موزه مرکزی برای نشان دادن هویت ملی مردم چک میباشد و به شش بخش تقسیم میشود: 1.علوم طبیعی 2.تاریخ 3.فرهنگ امریکا ، آفریقا و آسیا 4.کتابخانه موزه ملی 5.دفتر مرکزی موزه شناسی 6.موسیقی چک
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در این شهر زیبا با ما تماس بگیرید. 22226777-021

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151