بهداشت و درمان در اسلواکی

بهداشت و درمان در اسلواکی

در این بخش به بررسی بهداشت و درمان در اسلواکی می پردازیم . کشور اسلواکی از جمله کشور هایی است که خدمات و شرایط مناسبی برای زندگی و تحصیل دارد . هر ساله افراد زیادی به روش های مختلف از جمله کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و .... به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند .

 

 

 

بهداشت و درمان در اسلواکی بیمه درمانی در اسلواکی

در کشور اسلواکی داشتن بیمه درمانی برای همه افراد اجباری است . افرادی هم که از کشور های دیگر اقامت دائم یا اقامت موقت کشور اسلواکی را دریافت می کنند باید بیمه درمانی اسلواکی را تهیه نمایند . حتی افرادی که برای گردش و بازدید به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند باید بیمه مسافرتی داشته باشند و اگر بیمه مسافرتی نداشته باشند برای آن ها ویزای توریستی صادر نمی شود .

 

دانشجویان خارجی که در کشور اسلواکی مشغول تحصیل هستند باید بیمه دانشجویی اسلواکی را تهیه نمایند . برای دریافت بیمه دانشجویی ، دانشجویان باید هر سال مبلغ 100 یورو برای  بیمه درمانی خود پرداخت نمایند . دانشجویانی که دارای بیمه درمانی اسلواکی هستند می توانند از تمام خدمات درمانی کشور اسلواکی تقریباً به صورت رایگان استفاده نمایند .

 

خانواده ( همسر و فرزندان ) کارمندان یا کارگرانی که در کشور اسلواکی بیمه درمانی دارند می توانند از بیمه خانواده استفاده نمایند و بدون پرداخت هیچ مبلغی از بیمه درمانی اسلواکی  استفاده نمایند . افرادی که دارای بیمه درمانی اسلواکی هستند می توانند از خدمات عمومی بیمارستان های اسلواکی از قبیل معاینه ، نسخه و ... استفاده نمایند . همچنین افرادی که دارای بیمه درمانی اسلواکی هستند می توانند از خدماتی که پزشکانی که با بیمه مورد نظر قرداد دارند استفاده نمایند .

 

افرادی که بیمه درمانی اسلواکی دارند در صورتی که در بیمارستان بستری شوند هزینه بیمارستان آن ها رایگان می شود همچنین تعدادی از دارو ها را هم به صورت رایگان دریافت خواهند کرد .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151