آشنایی با سفارت اسلواکی

آشنایی با سفارت اسلواکی 

 

در این بخش مطالبی برای آشنایی با سفارت اسلواکی   برای شما ارائه می شود .

 

بعضی از کشور ها در کشور ایران سفارت ندارند و شما برای تعیین وقت و دریافت ویزای آن کشور ها مجبور هستید که به کشور های همسایه که سفارت کشور مورد نظر را دارند سفر نمایید . این کار دشوار است و  گاهی هم ممکن است که باعث منصرف شدن فرد از سفر به کشور مورد نظر شود . بنابراین کشور هایی که که در ایران سفارت دارند کار شما را برای دریافت ویزا راحت می کنند .

کشور اسلواکی در ایران دارای سفارت می باشد . شما می توانید برای تعیین وقت ، دریافت ویزا و ... به سفارت اسلواکی  در ایران مراجعه نمایید . سفارت اسلواکی  به افرادی که اسلواکیایی هستند و مقیم ایران می باشند یا دارای اقامت در ایران می باشند خدمات لازم را ارائه می دهد .

 

همانطور که می دانید برای ورود و سفر به کشور اسلواکی باید ویزای اسلواکی را تهیه نمایید برای تهیه ویزای اسلواکی لازم است که با مراجعه به سفارت اسلواکی  اقدام به تعیین وقت سفارت اسلواکی  نمایید . پس از تعیین وقت سفارت اسلواکی  باید در زمان تعیین شده به سفارت مراجعه نمایید و مدارک لازم را ارائه دهید و مصاحبه را انجام دهید . در هنگام مصاحبه از شما اثر انگشت هم گرفته می شود . در صورتی که پس از ارائه مدارک و مصاحبه درخواست شما توسط سفارت اسلواکی  تایید شود اجازه ی ورود شما به کشور اسلواکی صادر خواهد شد .

 

آدرس سفارت اسلواکی  در کشور ایران به شرح زیر است .

ادرس سفارت اسلواکی  در ایران : تهران – خیابان باهنر – خیابان مقدسی – پلاک 72

 

سایت آتیه آفرینان ایرانیان مقاله ای کامل برای آشنایی با سفارت اسلواکی   ارائه داده است . شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید و با مطالعه مقاله آشنایی با سفارت اسلواکی   اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151