مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

اگر شما هم قصد مهاجرت به اتریش را دارید ، با مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی در این زمینه کسب خواهید کرد .

 

برای دریافت ویزای کشور اتریش روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در اتریش می باشد .

 

 

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

یکی از کم هزینه ترین و امن ترین روش ها برای مهاجرت به کشور اتریش ، تحصیل در این کشور می باشد . برای تحصیل در اتریش شما باید از یک دانشگاه در کشور اتریش پذیرش تحصیلی دریافت نمایید . هزینه تحصیل در کشور اتریش حدوداً بین 350 تا 750 یورو در هر ترم تحصیلی می باشد . افرادی که مدرک زبان نداشته باشند ، برای تحصیل در کشور اتریش ابتدا باید در دوره های زبان اتریش ثبت نام نمایند و پس از اتمام دوره های زبان وارد دانشگاه مورد نظر شوند . طول دوره تحصیل در کشور اتریش در مقطع لیسانس 4 سال ، در مقطع فوق لیسانس 2 سال و در مقطع دکتری بین 3 تا 5 سال می شود . دانشجویان می توانند در هر هفته بین 10 تا 20 ساعت کار های دانشجویی و پاره وقت انجم دهند و بخشی از هزینه های خود را تامین نمایند .

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به اتریش را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

این روش یکی از پرریسک ترین و خطرناک ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش می باشد .

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار

در صورتی که بتوانید از یک کارفرمای اتریشی پیشنهاد کاری دریافت  نمایید اجازه اقامت در اتریش را دریافت خواهید کرد . اگر شما در کشور های اتحادیه اروپا تحصیل کرده باشید شانس بیشتری در دریافت کار در اتریش را خواهید داشت .

 

با تحصیل در کشور اتریش شما می توانید اجازه اقامت اتریش را کسب نمایید .

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش چند روش وجود دارد . روش اول به این صورت است که شما در کشور اتریش اقدام به ثبت شرکت نمایید . برای ثبت شرکت در اتریش شما حتما باید در این کشور اقامت داشته باشید . به عنوان مثال شما می توانید به واسطه تحصیل و یا کار در کشور اتریش اقامت نمایید ، سپس اقدام به ثبت شرکت در اتریش کنید . در روش دوم شما می توانید با سرمایه گذاری به مبلغ 3 میلیون یورو در کشور اتریش در مدت زمان کوتاهی برای خود و خانواده خود تابعیت و یا پاسپورت اتریش را کسب نمایید . البته در این روش شما باید ثابت کنید که این مبلغ را از راه های قانونی به دست آورده اید .

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151