روش های مهاجرت به اتریش

 

 

روش های مهاجرت به اتریش

روش های مهاجرت به اتریش برای اقامت در اتریش چند نوع هستند که در این مقاله به معرفی همه آن ها می پردازیم .

 

 

 

روش های مهاجرت به اتریش مهاجرت به اتریش از طریق تولد

یکی از روش های دریافت تابعیت کشور اتریش تولد است . نوزادانی که پدر و مادر آن ها اتریشی هستند تابعیت اتریش را دریافت خواهند کرد . اگر فقط پدر و یا قط مادر نوزادی اتریشی باشند باز هم نوزاد می تواند تابعیت اتریش را بدست آورد . همچنین اگر پدر و مادر نوزادی اتریشی باشند و نوزاد در کشوری غیر از اتریش به دنیا بیاد پدر و مادر نوزاد می توانند برای فرزند خود تابعیت اتریش را دریافت نمایند .

 

روش های مهاجرت به اتریش مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

اگر شخصی با یک فرد اتریشی ازدواج کند و پس از گذشت 6 سال از ازدواج آن ها اگر زوجین به مدت 5 سال در کشور اتریش اقامت داشته باشند و فرد شرایطی از قبیل تمکن مالی ، عدم سوء پیشینه کیفری ، قبول شدن در آزمون تابعیت اتریش و ..... را داشته باشد می تواند تابعیت کشور اتریش را بدست آورد .

 

روش های مهاجرت به اتریش مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

افرادی که به دلایل مختلف از قبل مذهبی ، سیاسی و ... در کشور خود آسیب ببینند می توانند کشور خود را ترک کرده و به کشور اتریش پناهنده شوند . پناهجویان باید در دفتر پلیس اتریش مراحل پناهندگی خود در این کشور را انجام دهند . کمپ هایی که پناهندگان باید تا زمان مشخص شدن وضعیتشان در آن اقامت داشته باشند بسیار خطرناک و نامناسب است . پناهندگی خطرناک ترین روش مهاجرت به کشور اتریش است . توصیه می کنم که هیچ وقت از این روش استفاده نکنید .

 

مهاجرت به اتریش مهاجرت به اتریش از طریق کار

برای مهاجرت کاری به کشور اتریش چند روش وجود دارد . روش اول این است که  اگر فردی از یک کارفرما در کشور اتریش پیشنهاد شغلی داشته باشد می تواند به مدت کمتر از 1 سال در کشور اتریش اقامت نماید و در این کشور مشغول کار شود . البته فرد باید حتماً حداقل مدرک لیسانس داشته باشد .

در روش دوم فرد می تواند با دریافت ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش شود و به دنبال کار در این کشور باشد پس از پیدا کردن شغل مورد نظر خود می تواند برای دریافت ویزای کاری اتریش اقدام نماید .

روش سوم به این شکل است که فرد باید ویزای جستجوی کار که دارای اعتبار 6 ماه است را دریافت نماید و در طی این مدت یک شغل در کشور اتریش برای خود پیدا نماید .

 

مهاجرت به اتریش مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اتریش

متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در کشور اتریش اقامت این کشور را دریافت نمایند . برای دریافت اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری فرد باید حداقل مبلغ 3 میلیون یورو در کشور اتریش سرمایه گذاری نماید . سرمایه گذاری در کشور اتریش معمولا بین 4 تا 12 ماه زمان می برد . برای ثبت شرکت در کشور اتریش فرد باید یک طرح توجیهی به دولت کشور اتریش ارائه نماید و در صورت تایید کسب و کار خود را در اتریش ایجاد کند پس از گذشت 5 سال از ثبت شرکت در اتریش در صورتی که مالیات ، بیمه و حقوق کارمندان شرکت به موقع پرداخت شده باشد سرمایه گذار می تواند اقامت دائم اتریش را بدست آورد .

 

مهاجرت به اتریش مهاجرت از طریق تحصیل به اتریش

تحصیل در دانشگاه های کشور اتریش یکی از راه های مهاجرت به این کشور است . برای دریافت پذرش از دانشگاه های کشور اتریش داوطلب باید در کنکور سراسری و یا دانشگاه آزاد قبول شده باشد و یا در حال تحصیل در یکی از دانشگاه های سراسری و یا آزاد در کشور ایران باشد . 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151