بهداشت و درمان در کشور اتریش

بهداشت و درمان در کشور اتریش

یکی از موارد بسیار مهم برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند بهداشت و درمان در کشور اتریش است .  در این مقاله به بررسی بهداشت و درمان در کشور اتریش خواهیم پرداخت .

بیمه درمانی برای همه افراد در کشور اتریش اجباری است . بیمه درمانی افراد به کارفرمای آن ها و یا محل کار افراد وابسته است . هزینه بیمه هر فرد به صورت مستقیم و خودکار از حقوق فرد برداشته شده و به صندوق بیمه درمانی همراه با سهم کار فرما از بیمه پرداخت می شود .

 

 

 

البته کارکنانی که درآمد آن ها از آستانه حداقل در کشور اتریش پایین تر باشد به صورت خودکار بیمه نمی شوند . این افراد در صورت تمایل باید خود برای دریافت بیمه اقدام نمایند . میزان سهم بیمه برای همه افراد کشور اتریش یکسان می باشد .

 

افرادی که بیمه درمانی دارند می توانند از خدمات درمانی پزشکانی که با بیمه قرارداد دارند استفاده نمایند . همچنین افرادی که دارای بیمه درمانی اتریش هستند می توانند از خدمات عمومی بیمارستان های کشور اتریش استفاده نمایند .  در صورتی که فردی بیمه درمانی را نداشته باشد باید تمام هزینه های درمانی اش را خودش تامین نماید .

 

بهداشت و درمان در کشور اتریش  - بیمه خصوصی در کشور اتریش

همچنین در کشور اتریش بیمه های خصوصی نیز ارائه می شوند و افراد می توانند از این بیمه های خصوصی نیز استفاده نمایند . بیمه خصوصی مواردی از قبیل انتخاب آزادانه دکتر ، انتخاب آزادانه اتاق با حمام و .... را پشتیبانی می کند . همچنین بیمه های خصوصی اتریش هزینه های اضافی افراد را برای دندان یا بهداشت با استفاده از درمان جایگزین پوشش خواهد داد . به علاوه بیمه های خصوصی از قبیل بیمه حوادث ، بیمه اتومبیل و ... در کشور اتریش ارائه می شوند . شما می توانید اطلاعات کامل تر را با مراجعه به سایت اتحادیه بیمه اتریش به آدرس www.vvo.at کسب نمایید .

 

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات بیشتری در زمینه بهداشت و درمان در کشور اتریش کسب نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151