تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

کشور آلمان نیز همانند سایر کشور ها از دانشگاه های با کیفیتی برخوردار می باشد و هرساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام می نمایند . بسیاری از افراد تمایل دارند که بدانند آیا می توانند به تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان بپردازند . بنابراین در این بخش تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان بررسی می شود .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در آلمان را مطالعه نمایید .

 

 

 بسیاری از دانشگاه ها در کشور آلمان دوره های تحصیلی را به زبان انگلیسی ارائه می کنند . معمولاً دروس رشته های اقتصاد و علوم اجتماعی به زبان انگلیسی ارائه می شوند . رشته های علوم طبیعی و کشاورزی نیز  هم به زبان آلمانی و هم به زبان انگلیسی ارائه می شوند . برای تحصیل به زبان انگیسی در آلمان داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل الزامی است . برای این که بفهمید چه دوره هایی به زبان انگلیسی ارائه می شوند باید به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید و بررسی نمایید ، واضح است دوره هایی که عناوین آن ها به زبان انگلیسی هستند ، به زبان انگلیسی نیز ارائه می شوند . لازم به ذکر است که در کشور آلمان تحصیل به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد . زیرا در رشته های پزشکی فرد باید در دوران تحصیل با افراد آلمانی که بیمار هستند دائماً برخورد داشته باشد بنابراین برای درمان افراد آلمانی باید به زبان این کشور که آلمانی است تا حدی تسلط داشته باشید .

 

تحصیل در آلمان یکی از روش های مهاجرت به آلمان می باشد .

 

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی در آلمان

در دوره کارشناسی در صورتی که به زبان انگلیسی تحصیل نمایید باید در نظر داشته باشید که که دروس در ترم های اول به زبان انگلیسی می شوند و در ترم های پایانی دروس به زبان آلمانی ارئه می شوند . پس برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور آلمان داوطلبان باید هم به زبان انگلیسی و هم به زبان آلمانی مسلط باشند .

 

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در آلمان

در مقطع کارشناسی ارشد امکان تحصیل به زبان انگلیسی در 37 رشته که با علوم کشاورزی ، علوم تغذیه و جنگلداری مرتبط هستند وجود دارد .

 

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل در مقطع دکتری به زبان انگلیسی در آلمان

در مقطع دکتری امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بیشتر رشته های مهندسی وجود دارد .

 

با تحصیل در کشور آلمان شما می توانید اجازه اقامت در آلمان را کسب نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151