چرا تحصیل در آلمان

چرا تحصیل در آلمان

معمولاً این سؤال پیش می آید که چرا تحصیل در آلمان نسبت به سایر کشور ها در بین دانشجویان از علاقه ویژه ای برخوردار است . یکی از مزایای تحصیل در کشور آلمان این است که دانشجویان خارجی می توانند به صورت رایگان در آلمان تحصیل نمایند . به علاوه کشور آلمان دارای سیستم آموزشی بسیار قوی است و همچنین از لحاظ اقتصادی و اجتماعی دارای ثبات است .

 

 

دانشجویانی که در کشور آلمان تحصیل می کنند می توانند پس از گذشت  یک سال از تحصیل خود در آلمان رشته تحصیلی خود را تغییر دهند . دانشجویان این اجازه را دارند که به تعداد نامحدود رشته تحصیلی خود را تغییر دهند .

 

از دیگر مزایای تحصیل در کشور آلمان این است که دانشجویان با داشتن ویزای دانشجویی آلمان می توانند به همه کشور های عضو اتحادیه اروپا سفر نمایند . همچنین دانشجویان با ویزای دانشجویی خود می توانند به هر تعداد که می خواهند از کشور آلمان خارج و وارد کشور آلمان شوند .

 

همچنین امکان تحصیل به زبان انگلیسی در تعدادی از رشته های مقطع کارشناسی و بیشتر رشته های مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد . به علاوه دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در کشور آلمان می توانند به مدت یک سال و نیم در کشور آلمان به دنبال کار مورد نظر خود بگردند . درصورتی که افراد بتوانند کار مناسب خود را در آلمان پیدا کنند و به مدت 2 سال در کشور آلمان مشغول به کار باشند ، می توانند اقامت دائم کشور آلمان را دریافت نمایند . البته افراد در طول این دو سال باید مالیات خود را پرداخت کرده باشند .

 

علاوه بر مزایایی که ذکر شد دانشگاه های کشور آلمان امکانات فراوانی برای دانشجویان خود ارائه می کنند . و همین مزایا باعث افزایش علاقه دانشجویان به تحصیل در آلمان می شود .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151